ExtCore و Platformus CMS (بر پایه ASP.NET Core)

X
اگر این مطلب را مفید میدانید، لطفا برای حمایت از ما روی این دکمه کلیک کنید.

به نام خدا

فریم ورک Extcore  یک فریم ورک متن باز , ماژولار و کراس پلتفرم بر پایه ASP.NET Core بوده که در این فریم ورک تمهیداتی بمنظور پیاده سازی پروژه با بانک های اطلاعاتی همچون PostgreSql , SQLITE و SqlServer با UnitOfWork , Repository بصورت توکار فراهم گردیده است . با استفاده از این فریم ورک شما میتوانید پروژه خود را در لایه های مختلف  و در قالب کلاس لایبرری ایجاد و مدیریت نموده و از طریق تزریق وابستگی ها , ریفرنس و یا پکیج های نوگت پروژه را به پروژه ASP.NET Core اضافه نمائید.آموزش های مربوط به این فریم ورک بر گرفته شده از وبسایت رسمی آن و در چندین مثال آموزشی ارائه میگردد.

Platformus CMS یک سی ام اس متن باز , ماژولار و کراس پلتفرم بر پایه ASP.NET Core و فریم ورک Extcore بوده که در ادامه این دوره با Platformus CMS نیز آشنا شده و پروژه های Personal CMS , Blog CMS و Ecommerce CMS بهمراه سورس کد این سی ام اس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین در این دوره به برخی از CMS های نوشته شده بر پایه ASP.NET Core اشاره گردیده است.

برای دانلود فایل های آموزشی این دوره، نیازمند عضویت ویژه C هستید.

همچنین میتوانید این دوره را به صورت تکی خریداری کنید.

دیدگاه‌ها

سلام وقت بخیر. فریم ورک

تصویر امیر چابک

سلام وقت بخیر. فریم ورک extcore فریم ورکی هست که بر پایه asp.net core طراحی گردیده و امکان پیاده سازی یک پروژه بصورت ماژولار با تمهیداتی از قبیل پیاده سازی توکار یونیت آف ورک و ریپازیتوری روی دیتا بیس هائی همچون اس کیو ال سرور و اس کیو لایت و ... را فراهم نموده است.سی ام اس پلات فرم آس نیز یک سی ام اس بر پایه این فریم ورک میباشد.توضیحات تکمیلی بزودی در صفحه آموزش قرار داده میشود.

سلام. وقت بخیر. مگر همانطور

تصویر erfan

سلام استاد. وقت بخیر. مگر همانطور که در ام وی سی بدون استفاده از هیچ فریمورکی الگوی ریپازتوری رو پیاده کردیم، در کور هم نمیتونیم کلاس لایبری های مختلف ایجاد و دی ال الش رو به لایه های بعدی بدهیم. پس چه لزومی داره که از یک فریم ورک دیگه هم استفاده کنیم و خودمون رو درگیر اون کنیم؟

سلام وقت بخیر.

تصویر امیر چابک

سلام وقت بخیر.
منظور از معرفی این فریم ورک آشنائی با ساختار آن جهت پیاده سازی یا توسعه فریم ورک های شخصی و یا شرکتی با استفاده از مواردی است که در این فریم ورک بکار گرفته شده و این که با ایجاد و لایه بندی سی ام اس در دات نت کور نیز در تعامل باشید.

با سلام.قبل از پرسش خواستم

تصویر aliyof

با سلام.قبل از پرسش خواستم تشکر ویژه ای خدمت شما و همکارانتان بابت آموزش های بسیار عالیتون داشته باشم.
آیا فایل های آموزشی این دوره به اتمام رسیده اند؟

خیلی ممنون از زحماتتون استاد

تصویر Abed.a

خیلی ممنون از زحماتتون استاد عزیز، ممنون میشم اگر در مورد سایر CMS ها هم توی یک دوره ی جدا توضیحات تکمیلی رو بفرمایید. فقط در حد آشنایی و معرفی ابتدایی هم باشه کافیه